Lutt NUK Hello Kitty sil 6-18k

-+
2,99 €

HELLO KITTY
NUK silikoonist ortodontiline lutt 6-18 kuu vanusele imikule.
Oma värvilise disainiga imemislutt toob naeratuse suule igale lapsele.
Lutt on välja arendatud hambaravi ekspertidega ja on loomiliku kujuga – rinnanibu kujuga imetamise ajal. Luti ülaosa on ideaalselt adapteeritud lapse suulaele ning jätab rohkem ruumi keele loomuliku imemise liikumisele.
1. Ideaalselt adapteeritud lapse suulaele. 2. Piisavalt ruumi keelele. 3. Nupp turvaliseks kinnitamiseks.
TÄHELEPANU! Rinnaga toitmine on Sinu lapsele parim. Ära kasta lutti ravimi sisse. Hoia lutte puhtas kohas kaitstuna otseste päikesekiirte eest. Kõrvalda lutt kasutusest, kui ta muutub kleepuvaks või ilmnevad visuaalsed materjali defektid. Lutitükikeste neelamise ohu vältimiseks, kui nendel on tekkinud närimis- või rebimisjäljed, tuleb silikoonist lutid asendada uutega.
KASUTAMINE: enne esimest kasutamist lutte on vaja keeta. Pese ja desinfitseeri lutte põhjalikult enne iga kasutamist. Väldi luttide kahjustamist keetmisel, jälgides, et keedunõus oleks piisavalt vett. 5-minutilisest keetmisest piisab. Ära aseta lutte nõudepesumasinasse, pesuvahend võib neid kahjustada. Mikrolaineahjus võivad lutid kahjustuda. Mikrolaineahjus steriliseerimisel võivad lutid saada kahjustusi (deformeeruda). Kontrolli alati lutte kulumise suhtes ja vaheta välja, kui nad on silmnähtavalt kulunud. Hügieeni ja ohutuse aspektist lähtudes soovitame lutti uuendada iga 1-2 kuu tagant. Luti seisukorda saab hinnata tema otsa kergelt venitades.
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast, mis on märgitud pakendil. Palume hoida alles ostukviitung. Kaebuste või küsimuste korral pöörduda maaletooja poole.
NUK on MAPA GmbH registreeritud kaubamärk.
Originaaltoodet valmistab MAPA GmbH, Saksamaa. www.nuk.de
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16 - 312,Tallinn. 13619. Tel. 6098030 www.nuk.ee
SL31